"Jahôdka" sa predstavuje ...

        

        Vitajte na našej "jahôdkovej" stránke. Dovoľte, aby sme sa Vám predstavili...

      Jahôdka vznikla v máji 2016 u nás doma, pôvodne ako súkromné opatrovanie. Ideu vniesol tato Vlado. Za jeho pomoci a pomoci malých dcérok, mojich nápadov a skúseností sme sa časom presunuli do samostatného rodinného domu a osamostatnili sa.

          Volám sa Silvia, mám 47 rokov, vyštudovanú Pedagogickú školu odbor učiteľstvo pre materské školy. Prax v štátnom, aj v súkromnom sektore materských škôl, skúsenosť aj  s prácou v zahraničí, spolu cca 30rokov praxe.

           Ovládam anglický jazyk, základy ruského jazyka, hru na klavír, flautu a základy na gitare. Rada spievam, tvorím, bláznim sa. Aj napriek tomu, že sme od 1.9 2022 v sieti predškolských zariadení Ministerstva školstva,  snažíme sa  zachovať tú užasnú rodinnú a priateľskú atmosféru, ktorá tu vládne  už ôsmy rok.

           Deti v našej škôlke sa delia na MALKÁČOV (3-4) a VEĽKÁČOV (5-6rokov). Kapacita našej škôlky je 20 detí. Všetky aktivity zvykneme robievať spoločne, samozrejme pri pracovných a vzdelávacích aktivitách rozdeľujeme náročnosť podľa veku. Inak platí pravidlo, že si navzájom pomáhame.

          Problémy riešime spoločne, priebežne, snažíme sa odkomunikovať čo treba vždy osobne. Prostredníctvom sociálnych sietí sa navzájom inšpirujeme a posielame fotečky v utajenej škôlkárskej skupine.

        !!! Naša prevádzka je od augusta 2021 v nových priestoroch na Marhuľovej ulici, SKOLAUDOVANÁ a ODOBRENÁ RÚVZ Bratislava, zároveň od 1.9.2022 zapísaná do siete škôl a školských zariadení Slovenskej republiky. !!!

 

NÁŠ "Jahôdka STAFF" sa skladá z:

Silvia, Veronika, Kika, Ivka. Na každej zmene, ráno/ poobede sme vždy dve :-)

Ako bonus máme úžasnú kamošku EMKU.

A samozrejme stojí za nami tato VLADO  a celý tím rodičov a rodinných príslušníkov. :-)

 

 

OZNAM pre tých, ktorí nás chcú:

  • podporiť,
  • „obdarovať“,
  • posunúť vpred,
  • pomôcť zveľadiť naše priestory,
  • vytvoriť jedno veľké ihrisko a perfektné miesto pre deti,

číslo účtu v Slovenskej sporiteľni, a.s.

IBAN:SK36 0900 0000 0051 7470 1811

Môžeme na základe Zmluvy o dare prijímať aj finančné dary. Za všetky prípadné dary Vám vopred ďakujeme.

                                          Za Jahôdka o.z., Silvia Vraník Vereská