"Jahôdka" sa predstavuje ...

        

        Vitajte na našej "jahôdkovej" stránke. Dovoľte, aby sme sa Vám predstavili...

      Jahôdka vznikla v máji 2016 u nás doma, pôvodne ako súkromné opatrovanie. Ideu vniesol tato Vlado. Za jeho pomoci a pomoci malých dcérok, mojich nápadov a skúseností sme sa časom presunuli do samostatného rodinného domu a osamostatnili sa.

          Volám sa Silvia, mám 46 rokov, vyštudovanú Pedagogickú školu odbor učiteľstvo pre materské školy. Prax v štátnom, aj v súkromnom sektore materských škôl, skúsenosť aj  s prácou v zahraničí, spolu cca 30rokov praxe.

           Ovládam anglický jazyk, základy ruského jazyka, hru na klavír, flautu a základy na gitare. Rada spievam, tvorím, bláznim sa. Aj napriek tomu, že sme od 1.9 2022 v sieti predškolských zariadení Ministerstva školstva,  snažíme sa  zachovať tú užasnú rodinnú a priateľskú atmosféru, ktorá tu vládne  už šiesty rok.

           Deti v našej škôlke sa delia na MALKÁČOV (2,5-3) a VEĽKÁČOV (4-6rokov). Kapacita našej škôlky je 15 detí. Všetky aktivity zvykneme robievať spoločne, samozrejme pri pracovných a vzdelávacích aktivitách rozdeľujeme náročnosť podľa veku. Inak platí pravidlo, že si navzájom pomáhame.

          Problémy riešime spoločne, priebežne, nemáme striktné rodičovské zruženia. Snažíme sa odkomunikovať čo treba osobne. Prostredníctvom sociálnych sietí sa navzájom inšpirujeme a posielame fotečky v utajenej škôlkárskej skupine.

        !!! Naša prevádzka je od augusta 2021 v nových priestoroch na Marhuľovej ulici, SKOLAUDOVANÁ a ODOBRENÁ RÚVZ Bratislava, zároveň od 1.9.2022 zapísaná do siete škôl a školských zariadení Slovenskej republiky. !!!

 

NÁŠ "Jahôdka STAFF" sa skladá z:

Silvia, Veronika, Aďka, Maťo. Na každej zmene, ráno/ poobede sme vždy dve :-)

Ako bonus úžasnú kamošku EMKU.

A samozrejme stojí za nami tato VLADO  a celý tím rodičov a rodinných príslušníkov. :-)

 

 

OZNAM pre tých, ktorí nás chcú:

  • podporiť,
  • „obdarovať“,
  • posunúť vpred,
  • pomôcť zveľadiť naše priestory,
  • vytvoriť jedno veľké ihrisko a perfektné miesto pre deti,

číslo účtu v Slovenskej sporiteľni, a.s.

IBAN:SK36 0900 0000 0051 7470 1811

Môžeme na základe Zmluvy o dare prijímať aj finančné dary. Za všetky prípadné dary Vám vopred ďakujeme.

                                              Za Jahôdka o.z., Silvia Vraník Vereská